29.9.2014

Hledáme dobrovolného spolupracovníka/ spolupracovnici na pozici PR a fundraiser

Pracovní náplň:

  • podílení se na vytváření strategie k získávání finančních prostředků,
  • aktivní vyhledávání firemních dárců a sponzorů a jejich oslovování,
  • rozvoj individuálního dárcovství,
  • vyhledávání grantových a dotačních titulů souvisejících s činností organizace,
  • informování o činnosti organizace v elektronických informačních prostředcích, zajišťování inzerce a propagace v tištěných médiích a na veřejných akcích (veletrhy apod.)

Požadujeme:

  • profesionální a příjemné vystupování, komunikační dovednosti, výborná úroveň psaného projevu,
  • dobré organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, kreativita,
  • radost z kontaktu s lidmi, schopnost je přesvědčit a nadchnout pro věc,
  • orientace v problematice neziskových organizací výhodou.

Nabízíme:

  • tvořivou práci v malém týmu,
  • flexibilní pracovní dobu, možnost částečné práce z domova,
  • pohyblivou složku odměn.

Nástup: říjen/ listopad 2014

Případní zájemci zasílejte, prosím, své životopisy a motivační dopisy mailem na: totum.info@gmail.com.

Výběrové řízení bylo úspěšně uzavřeno k 31.10.2014.

Aktuality

25.7.2018 • Podpůrná skupina pro pečující srpen a září 20.6.2018 • Pečující pohlédli na svět z Řípu 1.6.2018 • Webové stránky opět v provozu 13.9.2017 • Podzimní semináře pro pečující 27.6.2017 • "Prázdninový" provoz 21.6.2017 • Kafe o půl páté 28.6. 29.4.2017 • Podpůrná skupina pro pomáhající pracovníky - od listopadu 2017.